İSTANBUL AVRUPA YAKASI İŞ- SİYASET- SANAT –STK DÜNYAMIZ BAYARMINIZI KUTLADILAR..

İSTANBUL AVRUPA YAKASI İŞ- SİYASET- SANAT –STK DÜNYAMIZ BAYARMINIZI KUTLADILAR..
Bu haber 2021-05-13 07:55:54 eklenmiş ve 7721 kez görüntülenmiştir.

 

İSTANBUL AVRUPA YAKASI İŞ- SİYASET- SANAT –STK DÜNYAMIZ

BAYARMINIZI KUTLADILAR..

 

İş, siyaset, sanat, stk dünyasının yanı sıra

bölgemizin önde gelen kanaat önderleri,

esnaf ve sanatkarlarımızda  bayramınızı kutladılar..

 

STK- DERNEKLER BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

KEMAL DENİZ BOZKURT BAYRAMINIZI KUTLADI..

 Giderek İstanbul un en büyük ilçelerinden birine dönüşen, Hemşeri camiamızın, nüfus yoğunluğumuzun 1. olduğu Esenyurt İlçesi Bid. başkanı Kemal Deniz Bozkurt Bayramınızı Kutladı..

ESENYURT BELEDİYESİ TIKLAYINIZ..

ESENYURT KENT KONSEYİ BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 Ülkemizin yönetim, denetim, katılım, orgam ve komisyon bakımından en büyük STK larından olan Kent Konseyleri arasında TR 1. Olan Esenyurt Kent Konseyi Başkanı Tuncer Dağ ve YK üyeleri bayramınızı Kutladılar..

ESENYURT KENT KONSEYİ YIKLAYINIZ..

HOC-FED YENİ YÖNETİMİ ÜYE BÜTÜN DERNEKLERLE BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

Başkan Burhan Özer, üye dernek başkanları, Hoç-Fed'e üye dernekler bayramınızı kutladılar. Pandemi koşullarından sağlıklı çıkmanın yolu dayanışma ve yardımlaşmayı daha da ileriye taşımakla mümkün olduğunu belirttiler.. Hemşeri camiamızın ve İslam Dünyasının bayrmını kutladılar..

AVRUPA YAKASI ARDAHANLILAR DERNEĞİ BAYRAMINIZI KUTLADILAR.

 Bölge Dernekçiliğimizin önde gelen temsilcisi olan derneklerimizden Avrupa Yakası Ardahanlılar Derneği Başkanı Akın Bozkaya ve YK Üyeleri Bayramınızı kutladılar.. Dünyamızda yaşanan afetlerin biran önce son bulmasını dilediler..

İSTANBUL IĞDIR İLDERNEĞİ BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

Iğdır İl Derneği Başkanı Öztürk Altıntaş ve YK Üyeleri Bayramınızı Kutladılar..

İSTANBUL ARDAHANLILAR  KÜLTÜR EVİ BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

Ardahan Kültür Evi Başkanı Eferail Çifçi ve YK üyeleri bayramınızı kutladılar..

 

BAYRAMOĞLU (QORA) DERNEĞİ BAYRAMINIZI KUTLADI...

 Sarıyer’de uzun zamandır Ardahan Dernekçiliği, ve Ardahan lobiciliği ile ilgili büyük bir boşluk vardı. İşte bu boşluk Hoçvan Dernekler Federasyonu üyesi Bayramoğlu Derneğinin Merkezini Sarıyer’e Taşımasıyla son buldu. Artık 2016-17 yılından beri 24 saat açık lokaliyle, sekreteryası ile halkı dört-dörtlük temsil eden STK yapılanmasıyla Sarıyer Merkezde bir Ardahan derneği var.

 Bölgemizin başarılı iş adamlarından Devriş Arslanın kurucu başkanı olduğu Bayramoğlu Derneği Başkanı İlter Koç ve yeni  Yönetimiyle birlikte bayramınızı kutladılar..

 SARIYER İŞ-STK-SANAT NAYRAMINIZI KUTLAYANLAR..

SAFFET YILMAZ

Su ürünleri, Deniz Ürünleri, Balık Dağıtım Ürünlerinin yanı sıra organik gıda dağıtım firması Saffet balıkçılık bayramınızı kutladılar..

SAFFET BALIKÇILIK..

Su ürünleri, Deniz Ürünleri, Balık Dağıtım Ürünlerinin yanı sıra organik gıda dağıtım firması Saffet balıkçılık bayramınızı kutladılar..

ERDAL YILDIZ, ARYAS ve AKTAN ŞARKÜTERLERİ BAYRAMINIZI KUTLADILAR

Aryas ve Aktan Şarküterleriyle Sarıyer İlçesinde  batı ve doğu yiyecek içecek kültürünü birbiriyle buluşturan, bu kültürün en önmli temsilcilerinden biri olan, gıda sektörünün yanısıra turizm-hizmet sektörü, ilan-reklam, ışıklı tabela gibi birçok sektörde faaliyet gösteren; iş dünyamız içerisinde girişimciliği ile ön saflarda yer alan, aynı zamanda toplumumuz içinde önemli bir kanaat önderi olan Erdal Yıldız bayramınızı  kutladılar. Yıldız, sağlıklı huzurlu, mutlu nice bayramlara hep birlikte dedi.

AKTAN-ARYAS ŞARKUTELERİ..

GÜVENBEY DÖNER BAYRAMINIZI KUTLADI..

İstanbul Boğazına nazır manzarası, doğal-organik et konseptiyle, yaprak döneri ile hergeçen gün biraz daha öne çıkan sadece Sarıyerlilerin değil İstanbulun her noktasından insanların akın ettiği Güvenbey Döner Bayramınızı Kutladılar..

GUVENBEY DÖNER

 

 LİMANDA BALIK BAYRAMINIZI KUTLADI..

 Sarıyer merkezde yer alan deniz ürünleri, balık çeşitleri, İstanbul boğazının üstündeki konumu ile turizm-hizmet sektörünün en önemli, en güzel restaurantlarından biri olan Limanda Balık İşletmecileri Devriş Arslan, Adem Yıldız, Nedim Umuç, İlkin Yılmaz Bayramınızı kutladılar..

LİMANDA BALIK DETAYLAR..

 

 HACI UFUK DÖNER BAYRAMINIZI KUTLADI..

 Sarıyer merkeze döner konseptini taşıyan, doğal organik etle, ortaya koyduğu yaprak dönerle sadece Sarıyerlilerin değil İstanbulun her yerinden insanların döner yemek için geldikleri Hacıufuk Döner Bayramınızı Kutladılar..

HACİUFUK DÖNER DETAYLAR

 

EKREM TEKÇE

Şişli Yeşim Kebap işletmecisi, STK-Derneklerdeki aktif görevlerinin yanı sıra Sarıyer Bld. meclis üyeliği yapmış olan Ekrem telçe bayramınızı kutladılar..

KENAN YILDIZ

 Tarihi Ali Baba Restaurantın İşletmecisi, Turizim-Hizmet sektörünün önde gelen temsilcilerinden genç işadamı Kenan Yıldız Bayramınızı kutladılar..

TARİHİ ALİ BABA BALIK LOKANTASI

 

 Demirali Gözcü

 Gözcü Dürüm İşletmecisi Ape Demo Bayramınızı Kutladılar.

GOZCU DÜRÜM DETAYLAR..

 Gökmen Yıldız

 Sarıyer MC Royal, Elmas Kum Plajıi Yıldız Lokantası işletmecisi Gökhan Yıldız Ramazan ve Kurban Bayramınızı Kutladılar..

ÖZKAN MAVZER

 Sarıyer Çayırbaşı Merkezi ve Koz Derede ki şune ile et ve et ürünleri, doğal organik gıda alanında hizmet veren Kasap Özkan Bayramınızı kutladılar..

HAYDAR TOPÇU

 Sarıyer hemşeri camiamızın önde gelen kanaat önderlerinden Erenler Kıraathanesi İşletmecisi Haydar Topçu Bayramınızı kutladılar..

DÜRÜMCÜ ERSAY BAYRAMINIZI KUTLADI..

  Sarıyerin en eski tat-lezzet mekanlarından biri olan Dürümcü Ersay Bsayrtamınızı kutladılar.. Esenlik sağlık dolu bir bayaram geçirmenizi dilediler..

SARIYER STK-SİYASET DÜNYASI ÖNDE GELENLERİ BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Ardahanlı Meclis Üyesi Mehmet Yıldız, Ardahan STK larında çeşitli kademelerde görev yapan yapmış olan hemşerilerimiz Devriş Arslan, Orhan Topçu ile birlikte bayramınızı kutladılar..

 Sarıyer önde gelen iş-stk-siyaset temsilmcilerimiz Süreyya Çinik, Özcan Yıldız, Mehmet  Sacu, Gülsen Ekinci Bayramınızı kutladılar..

 Sarıyer Dernek başkanımız Ersin Özer YK üyeleri ile Bayramınızı Kutladılar..

KİREÇBURNU BALIKÇISI MURAT YILDIZ BAYRAMINIZI KUTLADI..

Kireçburnu Balıkçısı İşletmecisi Murat Yıldız bayramınızı kutlayarak iyi bayramlar diledi.

KİREÇBURNU BALIKÇISI DETAYLAR..

 

 ESENYURT-AVCILAR-BEYLİKDÜZÜ-BÜYÜKÇEKMECE- SİLİVRİ..

İŞ SİYASET-SANAT-STK DÜNYASI

BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

YILMAZ CONSTRUCTİON BAYRAMINIZI  KUTLADILAR..

 Merkezi Fransada Bulunan iş adamlrımızdan Yılmaz Yılmaz'ın sahibi olduğu YILMAZ CONSTRUCTİON ve YRYS Firması BAYRAMINIZI   kutladılar. Yılmaz, Hemşeri camiamız başta olmak üzere bütün müslüman kardşlerimizin bayramını kutluyoruz dediler.

 YILMAZ CONSTRUCTİON TIKLAYINIZ...

 DOĞA AV BAYİ-YILDIZ AV BAYİ-DOĞA AV SPORLARI, DOĞA İNŞAAT, YENİ NESİL SÜRÜCÜ KURSU BAYRAMINIZI KUTLADI..

Çeşitli Sektörlerde faailiyet gösteren İş dünyamızın önde gelen temsilcilerinden Serhat Yıldız bayramınızı kutladılar.. Gönlünüzce bir bayram geçirmenizi dilediler..

DOĞA AV BAYİ, DOĞA AV SPORLARI TIKLAYINIZ..

YENİ NESİL SÜRÜCÜ KURSU TIKLAYINIZ..

KUMBASAR DÖNER, HAMİTOĞLU OTO ALIM-SATIM

BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 Hamitoğlu Oto Alım-Satım Firmasıyla, Kumbasar Döner'in Sahibi Sinan Hamitoğlu Bayramınızı Kutladılar..

Ailenizle birlikte huzurlu bir bayram geçirmenizi dilediler..

KUMBASAR DÖNER TIKLAYINIZ..

HAMİTOĞLU OTO ALIM-SATIM TIKLAYINIZ..

NEBİ USTA - İSTANBUL KANAT BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 Nebi Usta-İstanbul Kanat İşletmecisi bayramınızı Kutladılar. Afetlerin olmadığı gönlünüzce bir bayaram geçirmenizi dilediler..

 NEBİ USTA - İSTANBUL KANAT TIKLAYINIZ..

EZGİ GAYRİMENKUL – EHHAŞ GROUP,

GAYRİMENKUL ve SİGORTACILIK HİZMETLERİ

YK. BAŞKANI AYHAN ÖZTÜRK BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 Ezgi Gayrimenkul, EHHAŞ  Group . Gayrimenkul- Emlak Danışmanlığıı • Gayrimenkul  ve Sigortacılık. Gayrimenkul  ve  Sigorta Şirketinin kurucusu, iş stk dünyamızın önde gelen aktörü Ayhan Öztürk, gönlünüzce bir bayram geçirmenizi diledi..

EZGİ GAYRİMENKUL – EHHAŞ GROUP,

GAYRİMENKUL ve SİGORTACILIK HİZMETLERİ TIKLAYINIZ..

 HACI KEMAL BAYRAMINIZI KUTLADI..

Esenyurt merkezli meşhur Hacı Kemal İşkembecisi işletmecileri Ömer Gökçe Bayramınızı Kutladılar. Sevdiklerinizle sağlık huzur dolu bir bayram geçirmenizi dilkediler..

HACI KEMAL İŞKEMBECİSİ TIKLAYINIZ..

YILDIZ ÇELİK KAPI BAYRAMINIZI KUTLADI...

 STK-İş Dünyamızın Aktif Bireylerind Yıldfız Çelik Kapı Firmasının Sahibi Fuat Yıldız, Bir STK Başkanı olarak Sıxırpet-Bebereg Derneğinin YK üyeleri ile birlikte, hemde bir iş adamıolarak  Bayramınızı kutladılar.

YILDIZ ÇELİK KAPI TIKLAYINIZ..

ŞİŞLİ MECİDİYEKÖY- SULTAN GAZİ -KAĞITHANE

BAYRAM MESAJLARI..

ŞİŞLİ- MECİDİYEKÖY-SULTANGAZİ –EYUP –KAĞITHANE –BEYOĞLU-ARNAVUTKÖY  İŞ-STK DÜNYAMIZ  BAYRAMINIZI   KUTLADILAR...

 Sultangazi, Şişli-Mecidiyeköy,  Kağıthane, Eyüp , Beyoğlu, Arnavutköy  gibi  ilçelerdeki  İŞ-STK dünyamızın öndegelen temsilcilerini, firmalarını sizler için bir araya getirdik.  Bu ilçelerrdeki iş-stk dünyamız BAYRAMINIZI kutladılar.

 İş-STK dünyamız yayınladıkları ortak mesajlarında bayramın  hemşeri camiamıza, ülkemize ve dünyamıza  her alanda barış, huzur, esenlik getirmesini, mübarek Ramazan Bayramında herkesin sağlık ve huzur dolu bir bayramgeçirmesini dilediler.

 KESKİN BAYRAMINIZI KUTLADI..

 Dürüst samimi halktan biri olan, Şişli Belediye başkanı seçildiğinden beri giderek Şişliyi İstanbulun en huzurlu ilçelerinden birine çeviren, yolsuzluk, yoksulluk, çete-mafya söylem ve eylemlerini şişliden söküp atan Şişli Bld. Bşk Keskin Bayramınızı kutladılar Herkesin huzur, sağlık dolu kazasız, belasız bir bayram geçirmesini dilediler..

 ŞİLİ BELEDİYE BAŞKANI MUAMMER KESKİNLE BİRLİKTE

BAYMINIZI KUTLADILAR..

Şişli  Merih Pastahaneleri işletmecilerinden Erdal Yıldız ve Ortakları belediye başkanı keskinle birlikte bayramınızı kutladılar..

VOLKAN KAYA BYRAMINIZI KUTLADI..

 Bölgemizi ilgilendiren önemli tüm etkinliklerde her zaman ön sıralarda yer alan iş adamı Volkan Kaya Bayramınızı kutladılar..

İstanbul'da helal yerli et dendiğinde akla gelen ilk firma Dörtel Et Firması. Firmanın 2019 Nisan ayında hayata geçirdiği Kasap Gökhanla İstanbul Anadolu Yakasına en büyük gıda-turizm-hizmet yatırımlarından birini hayata geçirirken.. Firmanın YK Başkanı  Volkan Kaya, doğal yerli, helal eti uzman ellerde uzman kadrolarla vatandaşa taşırken.. Pandemi nedeni ile adeta hayır kapılarından biri oldu. Irk-dil-din-mezhep ayırımı yapmadan insanlara yardımcı olan Kaya, hem bölgede, hemde istanbulda ihtiyaç sahiplerine gıda, giyim, yiyecek, burs.. yardımları ile öne çıkarken.. Birçok insanın iş kurmasında da yardımcı olmaktadır. Ramazan Ay'ı boyunca ençok dua alan hemşerilerimizden biri olan Kaya Aynı duaları Kurban bayramında da fazlasıyla aldı. Yoksula-yetime kol kanat gerdi.. 

Hemşeri camiamız başta olmak üzere herkesin  bayramını kutlayan Kaya, huzurlu sağlıklı bir bayram dilediler.

KASAP GÖKHAN TIKLAYINIZ..

 DÖRTEL ET ayrıntllar tıklayınız...

TURİNN CATERİNG FİRMASI BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

Turin Catering İşletmecilerinden Veysel Çamlı ve Selçuk Çatalbaş Bayramınızı Kutladılar..

Veysel Çamlının kurucusu olduğu, yüzlerce  firmaya, AVM, Hastahaneye, Okul ve Fabrika, Kantin...  yemek hizmeti veren Turinn Catering firması bayramınızı kutladı. Çamlı ve Çatalbaş Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve daha mutlu bir bayram  diliyoruz dediler.

Çamlı, sivil toplum ve STK alanına en duyarlı iş adamlarımızdan biri. Bölge iş dünyamızın örgütlenmesinin en büyük mimarlarından biri olduğu gibi sahip olduğu Turinn Catering Yemek Firması günde 20-30 bin insana yemek hizmeti veren bir alt yapıya sahip.

TURİNN CATERİNG Tıklayınız...

 MERİH PASTA- MERİH PASTANELERİ

BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

Turizm, gıda, hizmet sektörünün en önemli temsilcilerinden hemşerimiz Erdal Yıldızın işlettiği   İstanbul'un en merkezi ilçelerinden biri olan Şişli bölgesinde faaliyet gösteren Merih Pastanelri bayramınızı kutladılar. Merih Pastaheneleri kendi üretim fabrikası olan, 3-4 şubesi bulunan Merih Pasta pasta, ünlü mamuller, dünya mutfağı, Osmanlı mutfağı gibi alanlarda uzmanlığı ile öne çıkmakta, organik-doğal ürün konseptiyle, kalitesi ile uygun fiyat konseptiyle bu sektördeki en önemli firmalrdan bir firma olarak  bu sektörde açık ara farkını ortaya koymaktadır.

Yıldız Bayramın huzur, barış  ve sağlık dolu birkilde sevidiklerinzle geçirmenizi dilyoruz dediler..

 DENİZ MORKOÇ BAYRAMINIZI KUTLADI..

 Turizm -Hizmet-, Tekstil, Gıda-İnşaat gibi birçok sektörde faaliyet gösteren iş adamlarımızdan Deniz Morkoç, yine benzer sektörlerde iş yapan iş adamımız Volkan Kaya ile birlikte bir açılışta.. Morkoç Kaya bayramınızı kutladılar. sağlık, esenlik dileklerini ilettiler..

 DHY TEKSTİL TIKLAYINIZ..

 İDEAL GROUP BAYRAMINIZI KUTLADI.. 

İdeal Group Firmasının Yk Başkanı Nasi Bağcı Bayramınızı kutladılar. Aile ve efradınızla huzurlu bir bayram geçirmenizi dilediler.  Bünyesinde temizlik, Kurye, otomotiv gibi birçok firmanın yer aldığı, İstanbul Merkez başta olmak üzere, Ankara, Bursa, izmir gibi Türkiyenin diğer büyük metropollerinde de şubeleri bulunan,

 İstanbulda ise Temizlikve Kurye sektöründe adında olduğu  gibi en ideal firmalardan biri. İdeal Group Firmasının sahibi Nasip Bağcı sivil toplum, stk alanına duyarlılığı ile eğitim ve sosyal alana katkılarıyla da öne çıkan bir iş adamı.

İDEAL GROUP Bütün Detaylar için tıklayınız...

 KAYAYALAR GIDA İNŞ. LTD ŞTİ FİRMASI BAYRAMINIZI KUTLADI...

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında gıda-hizmet, otomotiv gibi birçok sektörde  hizmet veren Kayalar Gıda  Otomotiv LTD ŞTİ'nin sahibi Selçuk ve Serdar Kaya Kardeşler bayramınızı Kutladılar...

Kayalar Gıda LTD ŞTİ firmasıyla İstanbul Avrupa ve Anadolu yaksında 4. Levent Paşa Döner, Cadde Kokoreç, Çiğköfteci Ömer Usta, Levent Pilavcısı İskender ve döner salonu gibi birçok mekan işleten Selçuk ve Serdar Kaya'bayramınızı kutladılar. Gönlünüzce bir bayram geçirmenizi dilediler..

Kayalar Gıda LTD ŞTİ tıklayınız...

 NURETTİN YILMAZ BAYRAMINIZI  KUTLADI

STK alanı dendiğinde, toplum dendiğinde eğitim dendiğinde herkes ve kesimin takdirini alan iş dünyamızın en önemli temsilcilerinden Nurettin Yılmaz bayramınızı Kutladılar..

 DEMİR MAKİNA, ELEKTRONİK -ALİCAN DEMİR BAYRAMINIZI KUTLADI..

 Sultangazi Ardahanlılar Derneği başta olmak üzere birçok STK’ da üye ve Yönetim Kurulu üyesiolarak yer alan

Demir Makine, Demir Elektronik-Elektrik Firmasının Sahibi  Alican Demir bayramınızı Kutladılar..

 YUSUF YAPI, YUSUF İNŞAAT BAYRAMINIZI KUTLADI

Bölge iş- STK dünyamızın önde gelen temsilcilerinden olan, Yusuf Yapı, Yusuf İnşaatın Sahibi Burhan Şit, bayramınızı kutladılar.. Sağlıklı huzurlu gönlünüzce bir bayram geçirmenizi dilediler..

YUSUF YAPI, YUSUF İNŞAAT  TIKLAYINIZ..

 YUSUF EMLAK-İNŞAAT, YUSUF GAYRİMENKUL BAYRAMINIZI KUTLADI..

Yusuf Emlak Gayrimenkul İnşaat firmasının Sahipleri, Mustafa, Ayhan, Erhan Şit kardeşler Bayramınızı kutladılar. Afetlerin olmadığı bir dünya dilediler..

YUSUF EMLAK-İNŞAAT, YUSUF GAYRİMENKUL TIKLAYINIZ..

GALATA KÖPRÜSÜ, TURİZM-HİZMET SEKTÖRÜ

BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

Günümüzde İstanbul'u İstanbul yapan, birbirinden değerli güzellikler katan, İstanbul Galata köprüsü esnaflarımız başta olmak üzere Sarıyer’den silivri’ye, Beykoz’dan Tuzlaya boğaz şeridinde yer alan hemşerilerimiz bayramınızı kutladılar.

Günümüzde İstanbul'u İstanbul yapan, birbirinden değerli güzellikler katan, özellikle turizm ve hizmet sektörü alanında ülke ekonomisine İstanbul'a önemli bir katma değer, önemli katkılar sunan İstanbul Galata köprüsü esnafımız, İş-STK, hemşeri camiamız başta olmak üzere İstanbulluların ve bütün vatandaşların bayramını kutladılar.

 CAFE DE TAVUK BAYRAMINIZI KUTLADI

 Karaköy Merkezli Beyaz et dağıtım firması ve Cafe De Tavuk Firmasının sahibi Turgay Uğurlu bayramınızı Kutladı. Tarihi Karaköy Tavukçusu olarak da bilinen Cafe De Tavuk Firmasının sahibi Turgay Uğurlu yayınladığı bayram mesajında, Sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu  bir bayram geçirmenizi dilerim dedi.

 YILDIZLAR RESTAURANT BAYRAMINIZI KUTLADI...

 

 Yıldızlar Restaurant’tan Tahsin Yıldız, Suat Yıldız, Serkan Yıldız bayramınızı kutladılar. Sağlıklı-Huzurlu bir bayram geçirmenizi dilediler.

 Yıldızlar Restaurant Tıklayınız...

  YAKA BALIK BAYRAMINIZI KUTLADI...

Galata Köprüsü Yaka Balık işletmecilerinden iş dünyamızın genç temsilcilerinden sivil topluma ve toplumsal alana duyarlılığı ile örnek kişiliği ile tanınan Mehmet Yıldız  ve Yaka Balık İşletmecileri, Ersin Yıldız, Fatih Yıldız  bayramınızı kutladılar. Herkese sağlık huzur dolu bir bayram dilediler.

YAKA BALIK TIKLAYINIZ...

NERGİS BALIK BAYRAMINIZI KUTLADI..

 İstanbul Galata Köprüsünün en nadide mekanlarından biri olan Serkan Yıldız, Tahsin Yıldız, Suat Yıldız'ın işlettiği Nergis Balık işletmecileri bayramınızı kutladılar.  İşletme alanında uzmanlığı ile tanınan, kalite ve müşteri memnuyetinden asla ödün vermeyen Profesyonel yöneticiliği ile öne çıkan Serkan Yıldız, herkesin bayramını kutladılar..

GALATA NERGİS BALIK TIKLAYINIZ..

 GALAPERA RESTAURANT BAYRAMINIZI KUTLADI....

 Galapera Restaurantın İşletmecilerinden Cevdet Kaya ve İlkin Yılmaz bayramınızı kutladılar. Gönlünüzce bir bayram geçirmenizi dilediler...

GALAPERA RESTAURANT TIKLAYINIZ...

 NEPTÜN BALIK BAYRAMINIZI KUTLADI

 Neptün Balık Restaurnat’ın işletmecilerinden Turizm-hizmet sektöründeki girişimciliği ön plana çıkan hemşerimiz Mesut Altun bayramınızı kutladılar. Altun, tüm insanlara ve ülkemize barış-huzur getirmesini diliyoruz dediler.

NEPTÜN BALIK TIKLAYINIZ...

 GALA LIFE RESTAURANT BAYRAMINIZI KUTLADI...

 Gala Life İşletmecilerinden Bedirhan Yıldız ve Kardeşi Ayvaz Yıldız bayramınızı kutlayarak huzur sağlık dolu bir bayram geçirmenizi dilediler.

Galata köprüsünün hem müzik, hem eğlence, hemde dost-arkadaş gruplarının en çok tercih ettiği mekânlardan biri olan Gala Life Restaurantın işletmecileri Bedirhan Yıldız, Ayvaz Yıldız Galata Köprüsünde müzik ve eğlence sektörünün günümüzdeki en önemli temsilcileri. Eski Rum-Ermeni meyhane kültürünü de başarıyla icra eden Gala Life haftanın her günü canlı müzikle de turizm-hizmet-eğlence sektörünün en önemli temsilcileri arasında yer almaktadırlar..

AFRODİT RESTAURANT BAYRAMINIZI KUTLADI..

Afrodit Restaurantın işletmecileri, Ulaş Avşar ve İsmail Avşar bayramınızı  kutladılar. Aile, eş,dost  ve akrabanızla mutlu-huzurlu bir bayram geçirmenizi dilediler.

AFRODİT RESTAURANT TÜMDETAYLARTIKLAYINIZ...

GALATA OFROZ BALIK BAYRAMINIZI KUTLADILAR.

Galata ofroz balık işletmecisi Ahmet Altun ve restaurant çalıuşanları bayramınızı kutladılar. sağlık mutluluk dilediler..

GALATA OFROZ BALIK TIKLAYINIZ..

İstanbul Galata köprüsü başta olmak üzere turizm-hizmet sektör faaliyet gösteren, restaurant-cafe-bar  işleten hemşerilerimiz, İş-STK, hemşeri camiamızın başta olmak üzere İstanbulluların, hemşeri camiamızın bayramınI kutluyoruz dediler. 2019 yılında hep bir arada, sevgi, huzur dolu nice yıllar geçirmek dileğiyle, bayramınızı kutlu olsun” dediler.

İş STK siyaset sanat dünyamız bayramınızı kutladılar..

İSTANBUL AVRUPA  YAKASI İŞ- SİYASET- SANAT –STK DÜNYAMIZ BAYARMINIZI KUTLADILAR..

 

 

 

ETİKETLER : İSTANBUL AVRUPA YAKASI İŞ- SİYASET- SANAT –STK DÜNYAMIZ BAYARMINIZI KUTLADILAR..
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Bayram Mesajları haberleri
STK-DERNEKLER
© Copyright 2013 DKM. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya