İSTANBUL ANADOLU YAKASI İŞ- SİYASET- SANAT –STK DÜNYAMIZ BAYARMINIZI KUTLADILAR..

İSTANBUL ANADOLU YAKASI İŞ- SİYASET- SANAT –STK DÜNYAMIZ BAYARMINIZI KUTLADILAR..

İSTANBUL ANADOLU YAKASI İŞ- SİYASET- SANAT –STK DÜNYAMIZ BAYARMINIZI KUTLADILAR..
Bu haber 2021-05-12 18:29:27 eklenmiş ve 14 kez görüntülenmiştir.

İSTANBUL ANADOLU YAKASI

İŞ- SİYASET- SANAT –STK DÜNYAMIZ

BAYARMINIZI KUTLADILAR..

 

İş, siyaset, sanat, stk dünyasının yanı sıra

Bölgemizin önde gelen kanaat önderleri,

esnaf ve sanatkarlarımızda  bayramınızı kutladılar..

İSTANBUL ANADOLU YAKASI İŞ-STK-SANAT DÜNYASI

BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

DİLMAÇ BAYARMINIZI KUTLADI..

 

 Beykoz Ak parti İlçe başkanı M.Hanifi Dilmaç Tüm Beykozlu hemşerilerimin Kurban bayramını kutluyorum dediler. 

Muhammed Hanefi Dilmaç, “Bayramlar toplum olarak birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirdiğimiz en önemli ve özel günlerdir. Bu mübarek Bayramının anlamına uygun bir hoşgörü ve barış ortamı içerisinde geçirilmesini diliyorum. Birlik ve beraberliğin perçinlendiği bu müstesna günlerde Beykozlu hemşerilerimizin Bayramı’nı yürekten kutluyor, huzur ve mutluluk içinde bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

İBRAHİM ARSLAN, HALİM ARSLAN BAYRAMINIZI KUTLADILAR

 

 Bayramoğlu Döner gibi bir markayı Türkiye ve Dünya markasına çeviren, ülkemizde milli yiyecek içeceğin yaygınlaşmasında önemli bir rol oynayan Bayramoğlu Dönerin işletmecilerinden İbrahim, Halim, Rasim Arslan kardeşler pandemi nedenile zorda olan birçok hemşerimize yardımcı oldukları gibi herkesin bayramınızı  kutladılar.

2019 yılında turizm hizmet sektöründe İstanbul Anadolu yakasına Halim Et &Kahvaltı ile yılın bu yılın en büyük yatırımını  yapan  İş dünyamızın önde gelen temsilcilerinden Halim, İbrahim Arslan Kardeşler Bayramınızı kutladılar..

 

İRFAN KOÇ BAYRAMINIZI KUTLADI..

İstanbul Boğazı turizm ve hizmet sektörü dendiğinde akla ilk gelen hemşerilerimizin başında İrfan Koç gelmektedir. Kandilli Balıkçısı eşsiz hizmeti, eşsiz ürünleriyle Boğazın en önemli mekanı olarak her renkten, sınıftan insanı karşılarken, insanın en çok huzur bulduğu, adeta ötekinin olmadığı, en üst düzey iş adamından sıradan vatandaşa herkjesi, kesimi kapsayan müthiş bir atmosfer, müthiş bir hava ve manzara sizi kapsıyor ve büyüleniyorsunuz.. Kandilli Balıkçısı bitişiğindeki Ihlamur Cafe’de boğazın o nefis manzarasının tadını çıkardığı, deniz ürünlerinin eşsiz lezzetlere dönüştüğü bir mekanla karşılaşıyorsunuz.

 Kavacık’taki Köfteci İrfan mimari açıdan, et ürünlerindeki uzmanlık açısından kısa zamanda Türkiye’nin et ve et ürünleri alanında en önemli markalarından biri oldu.

İş alanında onlarca insanı istihdam eden Koç, Korona virüs nedeniyle hayır kapılarından biri oldu. Pandemi nedeni ile ihtiyaç sahibi yüzlerce insana yardımcı oldu.  Koç, eğitime, stklara, sivil topluma ve sosyal alana da önemli katkıları olan bir iş adamı. Koç,  hemşeri camiamıza sağlık ve huzur dolu bir bayram geçirmesini dilediler.

 

ALİ RIZA NASIROĞLU BAYRAMINIZI  KUTLADI..

Ardahanlı İş Adamı, MAKTEKSER A.Ş  Holdingin sahibi Ali Rıza Nasıroğlu aile akraba ve dostlarınızla barış-huzur-sağlık dolu bir bayram geçirmenizi  dilediler..

 

 ARDAMAK-ARDAPUL BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 Ardamak -Ardapul Civata Firmasının Sahibi Adnan Köroğlu Bayramınızı Kutladılar..

Pendik Ardahanlılar Dernek Başkanlığı başta olmak üzere bölgemizin birçok il-ilçe derneklerinde başkanlık yapan, birçok dernekte ise yk üyesi, ve üye olarak yer alan iş dünyamızın önde gelen temsilcilerinden Adnan Köroğlu, Maltepe Ardahanlılar Dernek Baklanı Yaşar Gelerle birlikte de hemşeri camiamızın bayramını kutlayarak herkesin sevdikleriyle gönüllerince bir bayram geçirmesini dilediler.

 

YILDIZ FİLM PLATOLARI BAYRAMINIZI KURTLADILAR

 Yarım yüzyıla yakındır filim sektöründeki uzmanlığı ile öne çıkan adeta Türkiyenin Holeywood’unun oluşmasında büyük emeği olan, Yıldız Film Platoları Firmasıyla sinama, dizi sektörüne profesyonel bir alt yapı sunan Ercan Yıldız  bayramınızı kutladılar.

 

 Yıldız iş alanında başarılı bir iş adamı olduğu gibi bu başarısını sivil toplum alanına da taşıyan duyarlı bir işadamı. Sivil toplum örgütlerinde de faal bir insan. Bölgemizin birçok derneğine üye olduğu gibi birçok dernekte de yönetim kurulu üyesi.

 

ARDAFED BAŞKANI ŞEMSETTİN ŞENEL BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

Ardahanın Çatı Örgütü Ardahan Dernekler Federasyonu (Ardafed) kongre sürecine taşıyan birbirinden değerli hemşerilerimizi federasyonun yönetimine hazırlayan Şemsettin Şenel, diğer yandan Esenyurt-Şişli, Bakırköy  gibi ilçelerde Ardahanlı belediye başkanları ile irtibata geçerek bu pandemi döneminde yüzlertce hemşerimize gıda başta olmak üzere yardımcı oldu. Ardahan için gecesini gündüzne katan Şenel, hemşeri camiamızdanda büyük bir takdir toplamaya başladı..

Şenel, dünyayı kasıp kavuran Pandemi koşullarının enaz hasarla atlatılması için dayanışma ve yardımlaşmayı en üst boyuta çıkarmalıyoz diyerek tüm hemşeri camiamızın bayramını kutladılar..

 

 ARDAHAN EĞİTİM VAKFI BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

2017-18 yılında serhat bölgesini robotik kodlama iile tanıştıran, Ardahanlı çocukları bu alanda Türkiye 1.ne taşıyan, Ardahanlı çocukların ülkemizi Çin Halk Cumhuriyetinde temsil etmesini sağlayan Ardahan Eğitim Vakfı başkanı İlter Avşar ve vakfın genel sekreteri Fuat Avşar Bayramınızı kutladılar. Sağlık, huzur, acı ve kederlerin birlikte payalşıldığı sevdiklerinizle birlikte gönlünüzce bir  bayram geçirmenizi dilediler..

 

SANCAKTEPE KARS İL DERNEĞİ BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

Sancaktepe Karslılar derneği Başkanı Casim Yıldırım ve YK üyeleri Bayramınızı Kutladılar..

 

HEZKURD BAYRAMINIZI KUTLADI..

Kurdi Dil hareketinin en önemli temsilcisi, Kurd kultur ve edebiyatına en iyi hizmet veren stklardan biri olan hezkurd bayramınızı kutladı..

 

PANİG DERNEĞİ BAYRAMINIZI  KUTLADI..

Beykoz Ardahan Dernekleri içinde Ardahan ve bölge nüfusuna yönelik çalışmalarıyla, hizmetleriyle bütün Doğu Anadolu Nüfusunun takdirini kaznan bir dernek olan Hoçvan Dernekler Federasyonu Üyesi Panig Derneği Başkanı Memet Yıldız, Bşk Yrd. Senem Yılmaz,   ve Yönetim Kurulu Üyeleri bayramınızı  kutladılar.

 

 

BÜLENT MAVZER BAYRAMINIZI KUTLADI....

Gıda alanında özellikle et alanında ki uzmanlığı ile iş dünyası içinde gıda sektörünün önemli temsilcilerinden olan SİTE ET Firmasının sahibi, anı zamanda Ataşehir gökdelenlerini doğal organik et'le, doğal organik dönerle buluşturan Nebioğlu Dönerinde işletmecilerinden olan  Bülent Mavzer bayramınızı kutladılar. Mavzer yarım yüzyılı aşkın tecrübesiyle et alanında ki uzmanlığı ile Ataşehir bölgesinde orataya çıkardığı bir diğer şaheser olan Nebioğlu Döner ile gıda sektöründe ki en uzman heşerilerimizden biri. Nebioğlu Döner, Site Et, Site Kebap gibi günümüzde Ataşehir gökdelenleri arasında yemek ve gıda alanında organik, yerli, milli gıda konseptiyle, eşsiz tat ve lezzetlere imza atmaktadır. Site Kebap, Nebioğlu Döner  Ataşehirlilerin en çok tercih ettikleri mekanlar arasında gdierek en önlere çıktığı gibi İstanbulun diğer ilçelerindende insanlartı Ataşehir'e taşıyan mekanlar olmaya başladılar..

 

 NEBİOĞLU DÖNER BAYRAMINIZI KUTLADI

 

2016 yılında Ataşehir bölgesinde etin uzmanı, doktoru olan Site Et -Site Kebap'ın Sahibi Bülent Mavzer, Hikmet Arda, İzzet Arda ve Şenol Mavzer tarafından hayata geçirilen Nebioğlu Döner yerli ve doğal gıda konseptiyle Ataşehir bölgesinin gökdelenleri arasında en önemli yemek mekanlarından biri oldu. Bu harika mekanı birlikte hayata geçiren girişimci iş adamlarımız bayramınızıı kutladılar.

 

YILDIRIM İNŞAAT - CASİM YILDIRIM BAYRAMINIZI KUTLADILAR

 

İş STK dünyamızın önde gelen aktörlerinden Yıldırım İnşaatın sahibi, Sancaktepe Karslılar Dernek Bşakanı Casim Yıldırım Bayranmınızı Kutladılar..

 

NURETTİN MENGÜKAN BAYRAMINIZI KUTLADI

 

Serhat bölgesi iş dünyası başta olmak üzere birçok STK'da YK üyelikleri bulunan, Sancaktepe Mutaahitler derneği başta olmak üzere birçok dernekte de başkanlık yapan iş dünyamızın önde gelen temsilcilerinden Nurettin Mengükan Bayramınızı kutladılar..

 

GVM YAPI MARKET BAYRAMINIZI KUTLADI..

Pendik-Kartal bölgesinde yer alan inşaat ve inşaat malzemelri temininde en önemli yapı marketlerinden biri olan GVM Yapı Market Bayramınızı kutladılar. Sağlık-esenlik dilediler..

 

NEFİS ET, NURETTİN MAVZER BAYRAMINIZI  KUTLADILAR..

 

30 Yıldan fazladır gıda sektörünün içinde olan, özellikle kırmızı ve beyaz et üzerine uzmanlığı ile öne çıkan Nefis Et, Nefis Gıda, bir et  et dağıtım firması olarak sahip olduğu modern alt yapı ve uzman kadrosu ve dağıtım ağıyla  İstanbul Anadolu Yakasının en önemli et dağıtım firmalarından biri.

 

 SULTANBEYLİ-SANCAKTEPE VESTEL BAYİ BAYRAMIZI KUTLADILAR...

 

Sultanbeyli-Sancaktepe, Şile ilçelerinin Vestel Bayi olan, bölgemizin önde gelen iş adamlarından Bahri ve Sinan Öztürk Kardeşler bayramınızı Kutladılar.. Öztürk Kardeşler, sevdiklerinizle birlikte huzur -sağlık dolu bir bayram dilediler..

 

AVŞAR KAZ EVİ BAYRAMINIZI KUTLADI..

 Maltepe Marmara Denizi  Sahilde, Adalar manzaralı doğal organik kahvaltı ve yemek çeşitlerinin slduğu Avşar cafe, Afşar Kaz Evi Bayramınızı Kutladılar. Avşar Kaz Evi, Avşar Cafe

 

ŞELALE  ET LOKANTASI BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 Yarım yüzyılı aşan bir zaman diliminde yeme-içme, gıda sektöründe faaliyet gösteren hemşerilerimizden Şahvelet Özer ve Erol Özerin işlettiği  Şelale Et Lokantası Bayramınızı kutladılar..

 

KEYİF KEBAP'IN PATRONU SAYIM MAVZER ve KARDEŞLERİ BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

Kebap'ı birer sanat eserine dönüştüren ünlü kebapçı Sayım Mavzer barış, huzur, sağlık dolu bir Bayram dilleklerini illeterek nice bayramlara hep birlikte dedi.

 

KARINCA MATBAA -SULTANBEYLİ BURHAN SÜT

Karınca Matbaa Burhan SüT Bayramınızı Kutladılar..

 

AVŞAR VİNÇ KİRALAMA HİZMETLERİ

Avşar Vinç Güntay Avşar Bayramınızı kutladılar..

 

OLDFORT PUB&KİTCHEN BAYRAMINIZI KUTLADI..

OLdfortpub&Kitchen işletmecilerinden Şeref Talay, Bayramın acı ve afetlerin olmadığı bir dünyaya vesile olmasını, hemşeri camiamız ve İslam dünyasının bayramını kutluyoruz dediler..

 

TARİHİ VAN KAHVALTISI, İSTANBUL LAHMACUN -KEBAP BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

Tarihi Van Kahvaltısı, İstanbul Lahmacun&kebap Salonu İşletmecilerinden Kemal Taşdemir, Mehmet Ali Taşdemir bayramınızı kutladılar. Bayramların afetlerin olmadığı huzur sağlık dolu günlere vesile olmasını dilediler..

İstanbul Lahmacun& Kebap, Pide-Lahmacun-Kebap çeşitleriyle Kavacık-Beykozda yer alan nadide bir mekan..

KİNG WAY CAFE BAYRAMINIZI KUTLADI..

King Way Cafe ile bu yıl Beykoz bölgesine, tarihi Anadolu Hisarında İstanbul Boğazına  turizm-hizmet sektörünün en önemli yatırımlarına imza atan King Way Cafe gibi bir eser ortaya çıkaran, King Way Cafenin İşletmecilerinden Cahit Kılıç bayramınızı Kutladılar. Sağlık, esenlik dolu bir bayram dilediler.

 

BEYKOZ KUŞ EVİ BAYRAMINIZI KUTLADI

Genç girişimci iş adamlartımızdan  Vural Yıldız ve Fuat Yıldızın Beykoz'da adeta cenneten birköşeyi andıran Beykoz Kuş Evi mekanını hizmete koymalarıyla birlikte İstanbulun ve Türkiyenin her yerinden insanları Beykoza çekmeye başladılar. Doğal ortamda, doğal organik ürünlerle sunulan hizmetleri sağlığınıza sağlık katıyor, yiyecek-içecek burada ilaca dönüşyor.. Genç iş adamlrımız bayramızı kutlayarak sevdiklerinzle  kutlayarak esenlik, sağlık, huzur dolu bir bayram geçirmenizi dilediler..

 

FERRO TEKSTİL BAYRAMINIZI KUTLADI..

2021'e Girerken Kvacık Dörtyolda hizmete başlayan Efsanekids Tekstil &İnşaat Firması bünyesinde açılan Ferro Giyim Mağazası Sahibi Ferhat Ayhan, Açılış Kurdelesini birlikte kesen KAİ Bşk. Esengül Yılmaz, Derneğin YK üyesi İrfan Yılmaz bayramınızı kutladılar..

 

BALIK SOFRASI BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

Kavacık Balık Sofrası İşletmecilerinden Şahin Demir ve Evren Demir Bayramınızı Kutladılar. Gönlünüzce bir bayram geçirmenizi dilediler..

 

ALABALIK SOFRASI BAYRAMINIZI KUTLADI..

Nefis sulu yemekleri ile, balık çeşitleri ile enfes ve uygun fiyat yemekleriyle Kavacıklıların-Beykozluların en çok tercih ettiği  Alabalık Sofrası işletmecisi Yüksel Yıldız ve arkadaşları bayramınızı kutladılar.. Gönlünüzce geçireceğiniz bir bayram  dilediler..

 

ADLİYE CAFE BAYRAMINIZI KUTLADI.

.

Adliye Cafe İşletmecilerinden Erkan Yıldız Bayramınızı kutlayarak sağlıklı huzurlu,

gönlünüzce bir bayram  diledi..

 

 FORYOU GAYRİMENKUL BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

Arsa, İmar barışı, gayrimenkul, inşaat sektöründe uzmanlığıyla tanınan, kişi, kurum ve firmalara danışmanlık hizmeti veren, Beykozdaki arsa ve arazinin en iyi değerini bilen, vatandaş için değerlendiren, arap ve körfez sermayesini ülkemize çekmede en prfesyonelfirmalrdan biri olan   Foryou Gayrimenkul Firmasının sahibi Çağdaş Yılmaz bayramınızı kutladılar. Yılmaz, bayramın barış-huzur, sağlık içerisinde geçmesini dilediler.

 

RAİFA CAFE BAYRAMINIZI KUTLADI

Raifa Cafe'nin İşletmecileri İsmet Demir, Abdurrahman Demir, Ali Rıza Demir, Feramuz Demir bayramınızı kutladılar. sevdiklerinzle bire huzur esenlik dolu bir bayram geçirmenizi  dilediler.

 

KAVALA BALIK LOKANTASI BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

Turizm-Hizmet Sektörünün önde gelen temsilcilerinden Mustafa Bağcı'nın işlettiği Kavala Balık Restaurant bayramınızı Kutladılar. Bağcı, huzur barış, kardeşliğin hakim olduğu, insanların birbirne karşı saygı duyduğu sevdiklerini,zle birlikte olacağınız  bir bayram dilediler..

 

TARİHİ BEYKOZ KOKOREÇCİSİ ÖMER USTA BAYRAMINIZI KUTLADI...

 Kokoreç alanında İstanbul’un en büyük ustalarından, birkaç kuşaktır aileden gelen bir meslekle bu iş alanında uzmanlığı ile öne çıkan Ömer Ustanın işlettiği  Beykoz merkezde yer alan Meşhur Beykoz Kokoreçcisi-Tarihi Beykoz Kokoreccisi bAYRAMINIZI   kutladılar.

Ömer Usta, sevdiklerinizle geçireceğiniz gönlünüzce yağayacağınız bir bayram dileyerek herkese , sağlık-esenlik dolu bir bayram dilediler...

 

GAZİNATEPLİ KEBAPÇI DAYI BAYRAMINIZI KUTLADI..

Merkezi Beykozda bulunan ortaya koyduğu pide-kebap-döner lahmacun çeşitleriyle, tatlarıyla  İstanbul genelinde insanları kendine çeken bir mekan olan Gaziantepli Meşhur Kebapçı Dayı’nın işletmecilerinden Şemistan Yıldız, hakan Yıldız ve mekan çalışanları bayramınızı kutladılar.

 

Gaziantepli Kebapçı Dayı İşletmecileri, Sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu bir bayram  geçirmenizi dileyerek, barış,huzur sağlık dileklerini ilettiler..

 

Mekanın işletmecilerinden Şemistan Yıldız aynı zamnda toplumuzda önemli bir aydın ve kanaat önderlerinden bir insan, toplumsal alana duyarlılığı ve katkıları ile öne çıkanbir isim.

 

BİZİM ZURNA DÜRÜM BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 

CEM BÜFE ZEKİ BOYLU BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

 

Büfeciler Odası YK Bşk Yrd., Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Derneği YK üyesi Zeki Boylu bayramın barış-huzur, sağlık getirmesini diliyor, hemşeri camiamız başta olmak üzere herkesin bayramını en samimi duygularımızla kutluyoruz.

 

GERÇEK KÖYLÜ PİLİÇ BAYRAMINIZI KUTLADILAR..

 Gerçek Köylü Piliç Mekanı ile doğal-organik pilice eşisiz tat ve lezzet katan ustalarımzdan Aslan Şit ve Mecit Demir bayramınızı kutladılar. Sağlık ve huzur dolu bir bayram dilediler..   

                     

KANDİLLİ  BÜFE BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

Kandilli Büfenin işletmecisi Türkiye esnaf ve Sanatkarlar Odası, İstanbul Büfeciler Derneği YK Üyesi   Murat Avşar bayramınızı kutladılar. Avşar, sevdiklerinizle  huzur dolu bir bayram geçirmenizi dilediler..

 

TALAY FIRIN - GÜRSEL TALAY BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

Beykoz Yeni Mahallenin en kölü esnaflarından olan Gürsel Talay bayramınızı kutladılar..

 

NAZIM YILMAZ BAYRAMINIZI KUTLADI..

Tekstil sektörünün önde gelen temsilcilerinden Yılmaz Tekstilin sahibi Nazım Yılmaz bayramınızı kutladılar.. Sevdiklerinizle huzurlu sağlıklı bir bayram geçirmenizi dilediler..

 

SEYRAN MARKET TIKLAYINIZ...

 

Seyran market İşletmecilerinden Suat Avşar, sevdiklerinizle birlikte huzurlu, sağlıklı  gönlünüzce bir bayram geçirmenizi dilediler..

 

KASAP AHMET BAYRAMINIZI KUTLADI..

Beykoz Yeni Mahallede et ve et ürünleri denince uzmanlığı ile etin doktorlarından olan Kasap Ahmet- Ahmet Yıldız, bayramınızı kutladılar. Sevdiklerinizle huzurlu sağlıklı bir bayram geçirmenizi dilediler.

 

MEŞHUR SOĞUKSU BÖREKÇİSİ BAYRAMINIZI KUTLADI

Meşhur Soğuksu Börekçisi Salonlarının sahibi Vural Çelik ve iş Arkadaşları bayramınızı kutladılar.

 

BEYKOZ İŞ-STK SİYASET-SANAT DÜNYASI BAYRAMINIZI KUTLADILAR...

 

 

 

 

 

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer STK-Dernekler haberleri

En çok okunanlar

STK-DERNEKLER
© Copyright 2013 DKM. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya