İŞ-STK-SİYASET -SANAT DÜNYAMIZ YENİ YILINIZI KUTLADILAR..

İş-Siyaset-STK -Sanat Dünyamız, Kanaat Önderlerimiz Yeni Yılınızı Kutladılar..
Bu haber 2022-12-28 18:00:30 eklenmiş ve 473 kez görüntülenmiştir.

İŞ-STK-SİYASET -SANAT DÜNYAMIZ YENİ YILINIZI KUTLADILAR..

 

İş-Siyaset-STK -Sanat Dünyamız, Kanaat Önderlerimiz  Yeni Yılınızı Kutladılar..

 

İŞ DÜNYAMIZIN GENÇ-GİRŞİMCİ TEMSİLCİLERİ TARİH YAZIYOR..

İhsan Yılmaz 

2023 yılı iş dünyamıza genç girişimci iş adamları damga vurdu, Beykoz merkezli, Marka Hobi, Nondo İlaç, Lilonza Estetik gibi ulusal ve küresel bazda iş yapan iş dünyamızın önde gelen temsilcilerinden İhsan Yılmaz Amerika’dan Afrika’ya, Avrupa’dan Asya’ya birçok ülkeye yaptığı ihracatla öne çıkarken..

 

Erdal Yıdız

Turizm –Hizmet Sektöründe bir zamanlar Taksimde yüzbinleri birbiriyle buluşturan mimarlardan biri olan, Şişli-Mecidiyeköy gibi İstanbul’un Merkezi bölgelerinde Merih Pastahaneleri gibi şubeler, değişik sektörlerde birçok iş yeri açarak kiraya veren İş dünyamızın önemli temsilcilerinden bir olan Erdal Yıldız, yurtdışından da sermayeyi ülkemize taşırken.. 2000’li yıllarda olduğu gibi 2022 -2023 yılı itibarı ile Irak Kurdistan Bölgesi başta olmak üzere Rojava, Rojhılat, Kurdistana Sor (Ermenistan-Azerbeycan)  gibi Kurdistanın diğer coğrafyalarında da inşaat, inşaat malzemeleri, gıda-turizm-hizmet alanlarında  da hizmet vermeye başladı..  

 

  Ümiteks Kids Club Tekstil                                                  

 

Bülent Kaşka

İhsan Yılmaz, Erdal Yıldız gibi ulusal ve Küresel bazda başarı yakalayan bir diğer iş adamımız ise Bülent Kaşka oldular.. Kaşka’da Ümiteks Kids Club Tekstil firması ile Amerika’dan Afrika’ya, Avrupa’dan Asya’ya birçok ülkeye yaptığı ihracatla ülke ekonomisine büyük bir katma değer, binlerce vatandaşa iş-istihdam yaratarak bölgemizde yılın en başarılı iş adamlarından biri oldu.

 

DRM-MOTORS

1. el ve 2. wl otomotivde İstanbulun en büyük otomotiv firmalrından biri. İhtiyacınız bütçenize göre en profesyonel şekilde giderilir..

DRM-Motors Tuncay Kaşka Yeni Yılınızı Kutladı..

DRM-Motors Mikail Murat Kaşka Yeni Yılınızı Kutladı..

 

SERHAT KÖY ÜRÜNLERİ- SERHAT OTOMOTİV..

 

Davut Demir

 

Serhat Köy Ürünleri ile Serhat Otomotiv firmalarının sahibi olan Davut Demir iş hacmiyle giderek büyürken.. Demir, aynı zamanda sivil toplum STK ve toplumsal alana duyarlılığı ile öne çıkan toplumun saydığı sevdiği bir kanaat önderi.

 

Yılmaz ve Demir gibi Serhat bölgesinden yüzlerce iş adamı gurur verici başarılar, bölge iş-stk-siyaset-sanat dünyası bakımından en çok takdir edilen hemşerilerimiz oldular.. Bunun yanı sıra binlerce hemşerimiz iş dünyası alanında önemli başarılara imza atmaya..

 

2022 yılını geride bırakırken, ilk Defa İş dünyamız temsilcileri yoğun bir şekilde İstanbul Ticaret Odası başta olmak üzere ülkemizin büyük odalarında boy göstermeye yönetici ve meclis üyesi olmaya başladılar..

İran-Irak Pertol ürünleri, TR çeşitli Bölgelerde Otellerle Turizim Hizmet Sektöründen iş adamı Ferhan Ademhan..

Burhan Osmanoğlu  -  BES İletişim, İnşaat Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Olan Burhan Osmanoğlu, Tüm Kalkınma İş İnsanları ve Girişimciler Derneği  (TÜMKİAD) başkan yardımcısı..

 

 

Soldan Sağa Serkan Korkmaz, Serkan Yıldız...

İstanbul ve diğer birçok Metropollerde iş dünyamız Turizm-Hizmet sektörlerinden öne çıkarken..  Turizm-Hizmet Sektöründen Galata Köprüsünde Serkan Yıldız bir taraftan turizim hizmet sektörünün en önemli temsilcilerinden biri olurken.. Diğer yandan Hakeza STK alanına katkıları ile Mali Müşavir Serkan Korkmaz bölge sivil toplum örgütleri ve STK alanına katkıları ile de öne çıkmaya toplusal anlamda büyük takdir toplamaya başladılar.. 

İrfan Koç

Yine bu sektörde İstanbul Boğazı ve değişik yerlerde onlarca hemşerimizi İstihdam eden İrfan Koç, vatandaşa yaptığı iyilikler, hayırseverliği ve yılın ilk günlerinde vefat eden hemşerilerimiz için dağıttığı hayır lokmaları objektiflerimize yansıyor..

 

Halim Arslan

İbrahim Arslan

Bölge  İş dünyamız açısından diğer önemli gelişmeleri kısaca özetlersek.. Yeme içme sektöründe Bayramoğlu Döner, Halim Et Kahvaltı gibi Hit mekânlarla Ortaya koydukları hizmetleri ile Halim ve İbrahim Arslan Kardeşler sadece ülkemizde değil yurt dışında da takdir edilen hemşerilerimiz oldular..

 

Hakeza aynı başarı ve takdiri gıda sektöründe İstanbul geneli et dağıtım firması Dörtel Et ve Kasap Gökhan gibi devasa hizmet Mekânları ile Volkan Kaya görürken.. Kaya’nın bir diğer özelliği sivil toplum STK gençlik ve spora yaptığı katkılarla da öne çıkıyor..

 

Gözcü Dürüm, Kurd Pizza gibi özel spasiyellerinin yanı sıra ahşap ve taş mimarisinden oluşan mimari yapısıyla, bölgemizin yüzyyılar öncesindengelen tarihi eser dokusu ile inanılmazı başarmış harikulade bir mekan Gözcü Dürüm..

Gözcü Dürümle Turizim-Hizmet sektörüne ayrı bir renk katan hemşerimiz Şener Gözü..

Tekstil, GıdaTurizim-Hizmet, Otomotiv sektöründe bölgemizin önde gelen iş adamlarından Muhlis Aktürk İş Dünyasındaki Başarıları ile Öne Çıkarken.. Hoc-Fed Başta olmak üzere STK alanına, sivil topluma, eğitime,spora sanat alanına  yaptığı katkılarla da Serhat bölgesinin en önemli iş adamlrından biri.. En son Hoc-Fed de yapılan sıla gecesi ile Hozan ve Dengbejlerede kendisi sposor olmuştu... 

Muhlis Aktürk

Temizlik Hizmetleri, Kurye Hizmetleri ile Nasip Bağcının sahip olduğu İdeal Temizlik Hizmetleri Firması ile İdeal Kurye İstanbuldan Ankara İzmr Bursa.. Türkiyenişn en büyük metropollerinde Temizlik ve Kurye Hizmetleri ile giderek one çıkan bir firma.. Gökdelenlerden avm lere firmalara bankalara isyeri evlerere cami okyullara temizlik alanında en çok aranan firma olduğu gibi ideeal Kurye ilede 2-3 saat içinde en değerli eşyalrınızıda teslim etmede üstüne yok.

Nasip Bağcı-İdeal Temizlik, İdeal Kurye

İnşaat Gıda Turizim Hizmet-Tekstil Her sektörden İş Dünyamızın Önde Gelen Temsileri Yeni Yılınızı Kutladılar..

Turinn Catering -Veysel Çamlı

Şeref Talay-Metin Şancı-Adem Monolboğa..

AREV Başkanı Avşar Kaz Tandır İşletmecisi İlter Avşar

Yılmaz Tekstil Nazım Yılmaz

Esenyurt Bölgesinden Ensenyurta değer üstüne değer katan hemşerilerimiz, Ayhan Öztürk Arnavutköy, Esenyurt'tan Slivriye birçok hemşerimizi EHHAŞ Gayrimenkull ve Sigortacılık A.Ş. Firması ile  ev ve arsa  sahbi yaptığı gibi, Sivil Toplum Örgütleri STK alanında da en önde olan Aktörlerden; Mart Ayında yapılacak olan Hoc-Fed Kongresinde de Başkan Adayı..

Esenyurt Bölgesinden Ensenyurta değer üstüne değer katan hemşerilerimiz, Serhat Yıldız Silah Otomotiv Sanayinde, Sinan Hamitoğlu, Gıda Ototmitiv Turizim, Adil Özer Gıda, Yeme İçme, Turizim Hizmet sektörlerinde ilçeye en büyük katkıları yapan hemşerilerimizi olarak öne çıktılar.. Özer Hoc-Fed başta olmak üzere bölge federasyonları, birçok derneğin kurulmasında da öncülük yaprak sivll toplum alnındada duyarlılığı ile öne çıktığı gibi, Kellik Derneğ kurucu başkanı, 2-3 dönemde başkanlık yaptı.. 

Serhat Yıldız

Sinan Hamitoğlu

Adil Özer 

 

BY CHEF MİTOLİ - UNLU MAMULLER FİRMASI İLE TARİH YAZIYOR..

Mithat Morkoc

By Chef Mitoli ile Mithat Morkoç ünlü mamuller bakımından İstanbul’un önemli firmaları arasına girmeyi başardı.  Birçok ünlü restaurant market, iş yeri ekmek ve unlu mamul ihtiyacını By Chef Mitoli karşılıyor..

 

Sinan Öztürk

Vestel Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile gibi devasa ilçelerin teknik servisi olan Öztürk Kardeşlerden Sinan Öztürk ise 2022 yılı itibarı ile inşaat sektörüne adım atarak inşaat alanında villa ve site projeleri ile öne çıkmaya başladı..

 

Celik kasa sektöründe ülkemizin en iyi firmalarını ortaya çıkardılar.. 

Hemserilerimizden Hakan Avşar Hakan Çelik Kasa ile Necati Avşar ise Nas Çelik Kasa Firması ile ülkemizin en iyi çelik kasa üreticileri oldular..Ülkemizin her bölgesine mal göderdik leri gibi bu sektörde Çin-Tayvan geliştirdkleri ilişkilerle küresel çapta üretim ithalat ve ihracaat işini de yapmaktadırlar..

 

Hakan Çelik Kasa

http://www.isdunyasi-firmalar.com/files/firm/photo/e854507079.jpg

Nas Çalik Kasa

İNŞAAT SEKTÖRÜNDE YUSUF GAYRİMENKUL İLE KORFEZ ULKLERİ SERMAYESİNİ  ÜLKEMİZE TAŞIDI..

İstanbul Merkezli Yusuf Gayrimenkul İnşaat şirketi ortaya koyduğu siterle, şehirlerle, ezgi evleri gibi projelerle sadece ülkemizden değil yurt dıındanda gayrimenkul alanında insanlrı ülkemize çekmektedir.. Yusuf gayrienkul uzmanlık fiyat muiteri memnuniyeti ile ülkemizin hit inşaat firmalrından biri..

ERHAN ŞİT YUSUF GAYRİMENKUL

Mustafa Sit Yusuf yapı-gayrimenkul

Yusuf İnşaat, Yusuf Yapı Mimarlık

Burhan Şit

Yılmaz Şit

Bölgemizde Kültür Sanat Açısından öne çıkan şahsiyet ise Yılmaz Şit oldular. Emekli Öğretmen olan, sivil toplum STK alanın önemli bir aktörü olan Yılmaz Şit 2022 yılında çıkardığı ‘Hoçvan’ın Gülü’ adlı şiir kitabı Halk TV başta olmak üzere  ulusal kanallar, sözcü gazetesi kültür sanat bölümlerinde ulusal gazetelerde ve bölge basınında en çok işlenen kitaplardan biri oldu.. Kitap 80'lı yıllardan günümüze Ardahan Hocvanı doğası duygu düşüncesi ile en iyi yansıtan bir şaheser olmuş. 

 

Yukarıda kısa kısa bilgi verdiğimiz iş –siyaset-sanat-stk erbabımız en içten dilekleri ile yeni yılınızı kutladılar. Sağlık esenlik dilediler.. 

 

Yukarıda kısa kısa bilgi verdiğimiz iş –siyaset-sanat-stk erbabımız en içten dilekleri ile yeni yılınızı kutladılar. Sağlık esenlik dilediler..

 

Bölgemiz Dernekleri, İŞ-Siyaset, Yerel Yönetimler, Sanat Erbabı, Kanaat Önderleri Yeni Yılınızı Kutladılar.. Yeni yılınızı Kutlayan İş-STK-Siyaset-Sanat Dünyası, Kanaat Önderleri Görselleriyle Birlikte, Firmalrı İle Brlikte  alttaki linklere tıklayarak görebilirsiniz.. İşte Yeni Yılınızı Kutlayan İş-STK-Siyaset-Sanat Dünyası, Kanaat Önderleri, Firmalar:

 

İş –stk siyaset yeni yılı kutlama foto galeri-1

 

 

İş –stk siyaset yeni yılı kutlama foto galeri-2 

 

 

İş –stk siyaset yeni yılı kutlama foto galeri-3

 

 

 

Yeni Yılınızı Kutlayan Firmalar Foto Galeri..

 

 

Yeni yılınızı kutlayan Firmalar

 

İŞ DÜNYAMIZDA KİM KİMDİR NE İŞ YAPIYOR.. FİRMALRIMIZ YENİ YILINZI KUTLADILAR, İŞ DÜNYASI FİRMALAR KİM-KİMDİR NE İŞ YAPIYOR FİRMAL SİTEMİZE BAKINIZ..

 

İŞ DÜNYASI FİRMALAR TIKLAYINIZ..

 

 

YENİ YILINIZI KUTLAYAN STK-DERNEKLER..

 

SPKİ-DER -EŞİRA SIPKAN

Başkan Menderes Öztürk ve YK üyeleri..

ESENYURT KENT KONSEYİ..

http://www.stk-dernekler.com/files/firm/photo/f6c02ba8e4.png

M.Hanifi Kaya

Kent Konseyinden Sanatçı Gülhan Yıldız..

Kurd-Turk Halk Müziğinin sevilen sanatçılarınfdan, bölge festivallerimivaz geçilmez ismi Sanatçı Gülhan Yıldız..

 

ARDAHAN DERNEKLER FEDERASYONU

 

ARDAHAN KÜLTÜR EVİ..

 

HOCVAN DERNEKLER FEDERASYONU

  

 

 

BEYKOZ ARDAHANLILAR DERNEĞİ..

 

Beykoz Ardahanlılar Derneği Başkan ve yönetimi ile yeni yılın ilk günü validelerinin vefatı dolayısıyla dernekte 2 dönem YK üyeliği yapan iş adamı İhsan Yılmazı ziyaret edip taziyelerini sundular..

 

BEYLİK DÜZÜ ARDAHANLILAR, AŞİK ŞENLİK, SAENEMOĞLU DERNEKLERİ..

 

  

SANCAKTEPE KARS İL DERNEĞİ, SANCAKTEPE ARDAHAN İL DERNEĞİ

 

ARDAFED BŞK YRD. BEYKOZ KAİ BŞK .

ESNGÜL YILMAZ GÜL..

 

AĞRI BLD BAŞKANI SAVCI SAYAN..

ÖZTÜRK YILMAZ

BEYKOZ HDP

 

HÜDA-PAR

BEYKOZ YENİDEN REFAH

PANİG DERNEĞİ

MURKA DERNEĞİ 

 

İŞ DÜNYASI YENİKUTLAMALR.. 

TURİN CATERİNG- VEYSEL ÇAMLI

 

İŞ DÜNYAMIZDAN İRFAN KOÇ, ERCAN YILDIZ, SİNAN ÖZTÜRK, ÖZCAN YILDIZ,

YUSUF KOÇ, GAZETECİLER SUAT İNCEDERE, ÖZKAN KARAKAYA YENİ YILINIZI KUTLADILAR.. 

 

           

 

  İş Dünyamızdan İrfan Koç, Nasip Bağcı, Coşkun Yılmaz, Erhan Şit, Ayvaz Yıldız, ve birçok iş admımız yeni yılınızı kutladılar.. 

             

ETİKETLER : İş-Siyaset-STK -Sanat Dünyamız Kanaat Önderlerimiz Yeni Yılınızı Kutladılar..
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Yeni Yıl Mesajlar haberleri
STK-DERNEKLER
© Copyright 2013 DKM. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya