ONBİNLER SERHADA AKIYOR..

Derneklerimiz sayesinde onbinler Serhada akıyor..
Bu haber 2023-06-17 17:30:38 eklenmiş ve 324 kez görüntülenmiştir.

ONBİNLER SERHADA AKIYOR..

 

Derneklerimiz sayesinde onbinler Serhada akıyor..

 

Hocvan Dernekler Federasyonu (Hoc-Fed) yeni yönetimi tarih yazıyor. Hocvan Dernekler Federasyonu (Hoc-Fed) yeni yönetimi tarih yazıyor. Onbinler Serhada akıyor.

 

Dakik özverili çalışmaları ile hem metropollerde, hemde bölgede önemli çalışmalara imza atan federasyon yönetimi; 4-5 yıldır yapılamayan yayla festivali iznini de alarak 10 binlerin yönlerini ve yüzlerini bölgeye çevirmesini sağladılar..

 

Hoc-Fed yönetimi ve Hocvan Derneklerinin özverili çalışmaları sonucu binlerce hemşerimiz, binlerce Hocvanlı şimdiden memlekete yönelmeye başladılar.

 

Hocvan Yayla Şenliği 30 Haziran günü başlıyor 1-2 Temmuz devam edecek ardından Bülbülan Yaylası, Göle Kaşar, Ardahan Bal Festivali gibi festivaller yapılacak..

 

Hoc-Fed’in Gösterdiği başarının bir benzerine de Digorlular imza atıyor:

 

Serhada bu yıl çıkarma yapan 2. Büyük organizasyon da Digorlulardan geldi. Digor Kültür Platformunun düzenlediği “Köyler Arası Dostluk ve Kardeşlik Turnuvasının” finali ise Temmuz Ay’ında Digor merkezde yapılacak. ((Köyler Arası Dostluk ve Kardeşlik Turnuvası Tıklayınız..))

 

Ardahan başta olmak üzere Serhad geneli TEMMUZ ve AĞUSTOS Aylarında yapılacak olan etkinlikler tarihteki onbinlerin dönüşüne benzer bir etki yaratarak yüzbinlerce hemşerimizin yüzlerini ve yönlerini bölgeye çevirmesini sağladılar..

 

HABERİN VİDEO GÖRSELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ..

 

BÜTÜN STK-DERNEK HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ..

 

 

ETİKETLER : Derneklerimiz sayesinde onbinler Serhada akıyor..
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer STK-İş Etkinlikler haberleri
STK-DERNEKLER
© Copyright 2013 DKM. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya