SERHAT STK ALANI BİRBİRİNDEN ÖNEMLİ HARİKA ETKİNLİKLERE İMZA ATIYROR..

Serhat bölgesi STK alanı 2024 yılının ilk ayında içine girdiğimiz Ocak Ay’ında birbirinden harika, harikulade etkinliklere imza atamaya başladı..
Bu haber 2024-01-23 12:29:28 eklenmiş ve 889 kez görüntülenmiştir.

SERHAT STK ALANI BİRBİRİNDEN ÖNEMLİ HARİKA ETKİNLİKLERE İMZA ATIYROR..

 

Serhat bölgesi STK alanı 2024 yılının ilk ayında içine girdiğimiz Ocak Ay’ında birbirinden harika, harikulade etkinliklere imza atamaya başladı..

 

Digor Kültür Platformundan, Federasyonlara,  Sipki-Celaliler gibi milyonlara hitap eden büyük STK yapılanmalarına.. buradan il ilçe köy derneklerine kadar STK alanı birbirinden önemli etkinliklere imza atmaya başladılar..  Seçim sürecine girildiğinden belediye başkan aday adaylarından meclis üyesi muhtarlara bütün aday yapısını işlerken, bölgemizin  düğün-dernek-cenaze-taziye haberleri anında sosyal medyamız whatsap gruplarımız.. yerel-ulusal-küresel  herkese kesime ulaşmaktadır..

 

HABERİN FOTO GALERİSİ TIKLAYINIZ..


 

Aşağı yukarı hepinizin malumu olduğu gibi, Doğu medya olarak 2000’li yıllardan itibaren Serhat Lobisinin, Serhat STK lobisinin rayına oturması için gece gündüz çalışmaktadır. Serhat özelinden ülkemiz geneline para-pul vb. maymunluklarına düşmeden sivil toplum alanını örgütlemeye başladık.  Yine Ortadoğuyu derinden işgal eden nazi-nato terör lejyonu ve emrindeki faşist ulus devletlerin basının aksine insanlığın kıtalar bazında kendilerini yüzyıllardır esir alan siyon kapital soykırımcı sermaye ye karşı yürüyüşünü  7/24/365 esasına göre işledik. Artık kıtalar bazında insanlık harekete geçmiş bulunmaktadır..

 

Bu koşmamız ülkemizde de meyvelerini vermeye başladı. Milyonluk aşiretlerden, köy-il-ilçe, bölge federasyonlarına kadar ülkemizde STK olayı inanılmaz bir hızla rayına oturmaya, büyümeye başladı. Doğu Medya alt yapısı sayesinde heber ve etkinlikler, tanıtımlar, binler, onbiler, yüzbinler ve milyonlara ulaşmaya başladılar. Artık bölge haber ağı datası Doğu Medya, Serhat sivil toplum sayfalarından sosyal medyamızdan bölgemiz, ülkemiz ve dünya geneline yayılmaya başladı..

 

Serhat bölgesi geneli STK haber ve etkinlikleri;  WhatsApp Serhat Sivil toplum gruplarımızdan, X platformuna, buradan medyamıza, sitlerimize ve sosyal medyamızda yer alarak 100 binlere ulaşmaktadır.

 

Bölgemizden herhangi bir STK-İş-sanat dünyası etkinliği anında medya ve sosyal medyamıza düşerek yaptığınız yada yapacağınız etkinlikler anında 100 binlere ulaşmaktadır. İşiniz, derneğiniz, etkinlikleriniz ülke ve dünya geneli en önlere çıkarak sizleri en iyi şekilde tanıtmaktayız..

 

DÜĞÜN- DERNEK , İŞ-STK-SİYASET DÜNYASI BÜTÜN ETKİNLİKLER İÇİN  ALTTAKİ İLİNKLERE TIKLAYINIZ..

 

Doğu Medya

https://www.dogukultur.com/

 

 Doğu Medya Dernekler-Etkinlikler

 

https://www.dogukultur.com//haberler/stk-dernekler/

 

STK-DERNEKLER

 

http://www.stk-dernekler.com/

 

 

 

 

2023 Yılından 2024 yılı Ocak Ayı bütün iş-stk-siyaset-sanat dünyasının etkinliklerinin yanı sıra bölgemizden dünyadan meydana gelen gelişmeler, haberleri etkinlikler..  tümünü görmek için altta yer alan medya ve sosyal medyamıza bakmanız yeterli olacaktır:

 

DOĞU MEDYA, SİTELERİNE, SOSYAL MEDYA BAKMANIZ YETRLİ OLCAKTIR..

 

 

TÜRKİYE SERHAT SİVİL TOPLUM -GROUPS

https://www.facebook.com/groups/1561245717278132

SERHAT SİVİL TOPLUM -SAYFA

https://www.facebook.com/serhat3475

DOĞU KÜLTÜR MEDYA-SAYFA

https://www.facebook.com/dogumedia

DOĞU MEDYA-İNSTEGRAM..

https://www.instagram.com/dogumedia/

 

 

MEDYA-SİTELERİMİZ..

 

DOĞU MEDYA

 

https://www.dogukultur.com/

 

 

STK-DERNEKLER

 

http://www.stk-dernekler.com/

 

 

 İŞ DÜNYASI FİRMALARLA İLGİLİ HABERLERİMİZ İÇİN

 

 

http://www.isdunyasi-firmalar.com/

 

 

 

 

VİDEOLAR-VİDEOLU HABERLRİMİZ İÇİN..

 

DOĞU MEDYA TV

 

https://www.youtube.com/channel/UCtyPmfLlhT5RDsxTHSHzksQ

 

Yukarda yer alan sitelerimize, video kanalımıza ve sosyal medyamıza tıklamanız ve bakmanız yeterli olacaktır..

 

 

DOĞU MEDYA X PLATFORMU:

 

https://twitter.com/dogumedia

 

 

HABERİ YAYINA HAZIRLAYAN..

 

Doğu Medya- Serhat Sivil Toplum Genel Koordinatörü, Doğu Medya Genel Yayın Yönetmeni, İstanbul Ardahanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Yusuf Yasin Sit ve Doğu Medya Teknik Servisi..

 

 

 

ETİKETLER : Serhat bölgesi STK alanı 2024 yılının ilk ayında içine girdiğimiz Ocak Ay’ında birbirinden harika harikulade etkinliklere imza atamaya başladı..
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer STK-İş Etkinlikler haberleri
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
STK-DERNEKLER
© Copyright 2013 DKM. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya